Stavební společnost
Výstavba rodinných domů, půdních bytů, rekonstrukce a správa objektů
O násCarmino

Stavební společnost CARMINO s.r.o. působí na českém trhu od roku 2002, zabývá se stavební činností a činností TZB (technické zabezpeční budov). Společnost se věnuje rekonstrukci bytů v regionu Prahy, výstavbě rodinných domů, spolupracuje s městskými úřady na rekonstrukci či renovaci nemovitostí v jejich majetku, mezi které patří i historické domy či renesanční kaple. Společnost CARMINO s.r.o. spolupracuje na TZB administrativních budov a obchodní center v Praze, jako jsou např. Arkády Flora, budovu společnosti Nestlé, a nebo Burzovní palác v centru Prahy. Dále se věnuje odkupem půdních prostorů a budováním podkrovních bytových jednotek na vlastní účet.

V současné době se CARMINO soustředí na výstavbu přízemních rodinných domů v moderním standardu za velmi přijatelnou cenu v okolí Prahy a Středočeském kraji. Myšlenkou těchto rodinných domů je poskytnout pro klienty kvalitní a provozně úsporné bydlení za cenu bytu v Praze.

Našim klientům nabízíme profesionální a individuální jednání při prvotní konzultaci o výstavbě rodinných domů, tak i při následné výstavbě. Veškeré smlouvy jsou předem k dispozici ke shlédnutí. Klient je detailně seznámen o podmínkách výstavby, ústní informace a dohody vzniklé na osobní schůzkách s obchodním zástupcem společnosti CARMINO jsou implementovány do smlouvy.

Veškeré standardy domu, použité materiály aj. jsou transparentně vidět na webových stránkách společnosti CARMINO a přílohou ve smlouvách. Výstavbu rodinných domů financuje stavební společnost CARMINO z vlastních zdrojů a klient skládá dopředu pouze rezervační zálohu. Tímto si budujeme důvěru u klientů, že chceme stavět kvalitně a nic jiného.

Díky nerozsáhlé nabídce lokalit a aktuálních projektů ve výstavě jsme schopni dodržet výše uvedené standardy, postupy a termíny, které jsou naší prioritou ve stavebnictví . Tým zkušených zástupců společnosti CARMINO je vám k dispozici a rádi vám poradí při výběru vašeho bydlení.

Věříme, že všichni naši klienti jsou spokojeni s odvedenou prací a těšíme se na nové.

KontaktCARMINO s. r. o.
Anny Letenské 1120/17
120 00 Praha 2 – Vinohrady
IČ: 26699273

tel.: +420 775 51 52 55
e-mail: carmino-stavby@seznam.cz

Obchodní oddělení:
p. Ivo Šimáček
tel.: 739 500 560

p. Lukáš Vybíhal
tel.: 775 515 255

Stavbyvedoucí generálního dodavatele:
p. Jaroslav Bazika

tel.: 775 699 499

Kontaktní osoba pro vyřízení hypotečního úvěru:
p. Lukáš Fučík

tel.: 602 960 768
email: fucikl77@gmail.com

Kontaktní formulář

Chcete se dozvědět více informací? Napište nám.

Copyright © 2015 | Carmino s.r.o. | Volejte: +420 775 51 52 55 | e-mail: carmino-stavby@seznam.cz | Kontaktní formulář